تصويربرداري بخش دوم مسابقه « برنده به جا »

تصويربرداري بخش دوم مسابقه « برنده به جا »

تاریخ ارسال : ۰۱ / مهر / ۱۳۹۹


تصويربرداري بخش دوم مسابقه « برنده به جا » در استوديو گلستان از نيمه گذشت
برنده به جا!


تصويربرداري بخش دوم مسابقه « برنده به جا » در استوديو گلستان از نيمه گذشت
برنده به جا!


سايت خبري سيما فيلم: استوديو گلستان فعاليتش را با اجراي سه برنامه در محل خود آغاز كرد.
به گزارش خبرنگار ما، ساخت ادامه مسابقه « برنده به جا » كه در ايام عيد از شبكه 2 سيما بر روي آنتن رفته بود، با اجراي آشناي محمود شهرياري و حضور دختران و پسران نوجواني از مدارس مناطق مختلف شهر تهران از 25 فروردين ماه در استوديو گلستان آغاز شده است. مضافاً اين كه دو برنامه ديگر نيز در مراحل پيش توليد و اجراي دكور در اين فضا هستند كه طي چند روز آينده تصويربرداري آنها آغاز خواهد شد.
« برنده به جا » كه مسابقه اي براي محك زدن معلومات عمومي در خلال بازيها و ورزشهاي سرگرم كننده است را پروين شمشكي تهيه مي كند كه براساس طرح هايي از محمدغلامپور، طاهره تهراني، رجا همداني و خود وي اجرا مي شود. شمشكي داراي فوق ليسانس تهيه كنندگي برنامه هاي تلويزيوني است و 33 سال است كه به اين امر اشتغال دارد. از جمله كارهايي كه در طي سالهاي گذشته براي گروه كودك و نوجوان تهيه كرده است مي توان به برنامه هاي روز جهاني كودك و تلويزيون، كلاه قرمزي و پسرخاله با عنوان صندوق پست، الستون و ولستون، لي لي حوضك و بسياري ديگر اشاره نمود. وي در مسابقه 5+1 نيز با محمود شهرياري سابقه همكاري داشته است.
تا كنون 13 قسمت مسابقه « برنده به جا » از شبكه 2 سيما پخش شده است. ساخت بخش دوم آن تا 18 ارديبهشت ماه به طول خواهد انجاميد و به گفته تهيه كننده اش ادامه اين سري احتمالاً تابستان سال جاري پخش خواهد شد.
 گفتني است كارگرداني يك مسابقه در دو بخش را مسعود فروتن و علي اكبر ذاكري بر عهده دارند كه ذاكري علاوه بر كارگرداني قسمت دوم، تدوين آن را نيز به انجام مي رساند. صدابردار آن محمود قادري است و نورپردازي اش را نيز محمد نقي وارسته و يدالله بشك انجام مي دهند. اين مسابقه با بيش از سه دوربين همزمان تصويربرداري مي شود كه شامل تافته، محمد خياطان، محمود كشاورز، عباس رحماني، رضا ذاكري و عباسي كار آن را بر عهده دارند. علي اصغر فرزين فر و پرناز صيادي بعنوان مديران صحنه بوده و نگار جواهريان طراح صحنه و لباس اين مجموعه مي باشد. كه در طراحي لباس پروين شمشكي نيز جواهريان را همراهي مي كند. گريم آن  بر عهده مرتضي اردستاني بوده و محسن خليليان نيز موسيقي اين مجموعه را مي سازد.
تاريخ انتشار: 1/2/1386
ساعت انتشار:13:15