"فقط دو ساعت" از تهيه کننده "عبور در غبار"

"فقط دو ساعت" از تهيه کننده "عبور در غبار"

تاریخ ارسال : ۳۱ / اردیبهشت / ۱۴۰۱"فقط دو ساعت" از تهيه کننده "عبور در غبار""فقط دو ساعت" از تهيه کننده "عبور در غبار"

سايت خبري سيمافيلم
:تهيه کننده "عبور در غبار" تله فيلم" فقط دو ساعت " را نمايش مي دهد.
مهدي عظيمي ميرآبادي که تهيه کنندگي " عبور در غبار " را در مرکز سيمافيلم بر عهده دارد، فيلم تلويزيوني ديگري را با نام " فقط دو ساعت " نيز تهيه کرده که قرار است فردا چهار شنبه،شهريور ماه از شبکه 5 سيما پخش شود.
به گزارش سايت سيمافيلم،عباس مراديان اين تله فيلم را نوشته و کارگرداني کرده است و شهرام قائدي و بازيگر خردسال مليکا پارسا در آن ايفاي نفش کرده اند.
عوامل ديگر اين فيلم تلويزيوني عبارتند از:جعفر گودرزي:دستيار اول کارگردان و برنامه ريز،محسن بابايي: چهره پرداز،هاشم عطار:تصويربردار،سعيده دليريان : منشي صحنه،احمد کلانتري:صدابردار و صداگذار،عباس بلوندي: طراح صحنه و لباس،مريم اميري:عکاس،محمد راستگو:مدير تدارکات،سيد ناصر هاشم زاده و مهدي سجاده چي: مشاوران فيلمنامه ، خليل محمدي:مشاور حقوقي فیلمنامه .
اين تله فيلم ساعت 25: 14 روز چهارشنبه  پخشخواهد شد.
گفتني است،عظيمي مير آبادي " عبور در غبار " را به کارگرداني حجت الله سيفي براي مرکز سيمافيلم تهیه کرده و قرار است به زودي براي بازبيني در گروه به سيمافيلم تحويل شود.
در اين فيلم تلويزيوني احمد نجفي،علي دهکردي، شهرام عبدلي،صادق هاتفي،حديث تهراني،سميرا حسن پور،مهرداد فلاحتگر و ابوالفضل همراه و ...حضور داشته اند و در گروه اجتماعي مرکز سيمافيلم توليد مي شود.

تاريخ انتشار:9/6/89
ساعت انتشار:15:30