تولیدات رسانه ای ایران در بلاروس

تاریخ انتشار: دوشنبه, 30 فروردين 1389 10:06

با امضای توافقنامه میان ایران و بلاروس، تولیدات سخت افزاری و نرم افزاری متخصصان ایرانی در زمینه رسانه و تولیدات تلویزیونی وارد بازار بلاروس ...


تولیدات رسانه ای ایران در بلاروس

سایت خبری سیما فیلم و به نقل از واحد مرکزی خبر : 
با امضای توافقنامه میان ایران و بلاروس، تولیدات سخت افزاری و نرم افزاری متخصصان ایرانی در زمینه رسانه و تولیدات تلویزیونی وارد بازار بلاروس می شود.
اسماعیل زاده ،‌ مدیر عامل شرکت سیما پرداز به خبرنگار واحد مرکزی خبر در مینسک گفت : بر اساس این توافق نامه ، تا ماه آینده اولین استودیو مجازی تلویزیونی که طراحی نرم افزاری آن به دست متخصصان ایرانی انجام شده است در بلاروس به بهره برداری می رسد.
وی افزود:همچنین برای عرضه تلویزیون های بزرگ خیابانی ،اسکوربردهای سالنهای ورزشی ،دربهای کرکره ای با قابلیت پخش تصاویر با طرف بلاروسی به توافق رسیدیم .
لنا رادیون مدیر امور بین الملل کمپانی میلکس بلاروس هم با اشاره به توانمندی متخصصان ایرانی در عرصه رسانه ای و تبلیغاتی گفت:محصولات ارائه شده ایران دارای کیفیتی برابر با تولیدات اروپایی است اما به دلیل قیمت پایین تر نسبت به مدل های مشابه خارجی ، می تواند بازار مناسبی را در شرق اروپا به خود اختصاص دهد.
وی خاطرنشان کرد: ورود تولیدات ایرانی در عرصه رسانه ای به شرق اروپا می تواند بازار خوبی را در کشورهای بلاروس ،اوکراین و لیتوانی به خود اختصاص دهد.

تاریخ انتشار:30/1/89
ساعت انتشار:10:00

ادبیات نمایشی

sfidea

پروژه های الف ویژه

شورای قرآن و معارف

13890622 0210118